Nechce se Vám hledat?

Najdeme zájezd za Vás!

Klikněte zde a pošlete nám své požadavky.

ZA SLUNCEM > Dovolená > Chorvatsko > Istrie > Rovinj > Bungalovy Resort Amarin

Bungalovy Resort Amarin Rovinj

Bungalovy Resort Amarin, Rovinj ****

Chorvatsko, Istrie

Termímy zájezdů duben - prosinec 2014
Doprava autobusová vlastní
Stravování polopenze
Resort Amarinvenkovní bazénubytování (ilustrační foto)ubytování (ilustrační foto)ubytování (ilustrační foto)pláž v Rovinji

Základní informace - Bungalovy Resort Amarin

Poloha
prázdninový komplex s bungalovy a apartmány se nachází nedaleko starověkého města Rovinj.

Obecný popis
Turistické středisko Amarin se nachází cca 4km severně od Rovinje a je známo pod bývalým názvem MONSENA - naturist. Tento program zde byl zcela ukončen a středisko je provozováno od roku 2005 podobně jako Villas Rubin, je však na lepší úrovni.
Komplex má 262 bungalovů a 249 apartmánů (viz další nabídka zájezdů). Začátkem roku 2013 došlo k renovaci celého komplexu a přešel na 4*. Je zde nový a větší venkovní bazén a nová moderní restaurace.
Poloha: do 300 m od moře
Vybavení: pizzerie, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén dětský venkovní mořská voda, restaurace a lá carte, terasa, kadeřnictví, diskotéka, televizní místnost, grill bar, kafé bar, ambulance, stánek s novinami, internetový kout, supermarket, masážní salón, obchod s ovocem a zeleninou, verčerní hudba.
Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, hřiště na košíkovou, potápění, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, aquaaerobic, ranní gymnastika, škola tance, petanque, túry na kolech, vodní pólo, půjčovna skútrů, škola potápění, půjčovna sportovních potřeb.
Bungalovy (studia) jsou nově zrenovovány a mají navíc kuchyňský koutek s mikrovlnnou troubou, kávovarem, plynovou ploténkou a lednicí. Dále
mají klimatizaci, vysoušeč vlasů, SAT/TV, TEL, trezor, terasu, rozloha je 25 m2.
Dítě do 2 let bez lůžka se stravou (v doprovodu s rodiči) - ZDARMA !!
Dítě 2-12 let na přistýlce v pokoji Superior (STD3) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!
Druhé dítě do 12 let na přistýlce v pokoji Superior (STD3) s 1 dospělou osobou a dítětem - má SLEVU 50% !!
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.2.2014 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 20% (EBD1) !!!
!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 15.3.2014 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD2) !!!
Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Vybavení
v komplexu Amarin se nachází recepce, centrální sejf (za poplatek), restaurace, terasa, taverna, pizzerie, kavárna, bar, TV místnost, market, ambulance.

Ubytování
Renovované bungalovy typu STUDIO**** pro 2-3 osoby se sprchou, WC, klimatizací, SAT TV, sejfem, fénem, zařízeným kuch. koutem, kávovarem, balkonem nebo terasou. Studia pro 2 osoby (typ C2Q) - cca 21 m2, studia pro 3 osoby ( typ B21Q) - cca 25m2.

Pláž
oblázková, přírodní kamenitá s betonovými plochami. Na pláži sprchy a denní bar.

Sport
venkovní bazén a dětský bazén s mořskou vodou a tobogánem, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště na míčové hry, plážový volejbal, potápění, vodní sporty, půjčovna kol a skútrů, animační programy pro děti i dospělé.

Doplňující informace
Slevy: dítě do 14 let na přistýlce 70% u studií a 50% u pokojů, dítě do 14 let základní lůžko 25%, dítě do 6 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma v doprovodu 2 dospělých osob, dospělý přistýlka 20%, Speciální akce: 7=6 platí v termínech 20.06.-27.06. a 05.-12.09. 2009

Výhody a nevýhody

  • rozlehlý komplex s vynikajícím sportovním zázemím ležící uprostřed lesoparku
  • větší vzdálenost od centra historického města Rovinj

Hodnocení
: z 5

Příplatky

  • autobusová doprava: 1990.00 Kč
  • autobus: 1.990 Kč / os., 1.790 Kč / děti do 11 let

Výlety

  • Rybářský piknik - výlet lodí; ochutnávka ryb a vynikajícího istrijského vína, plavba buď do Limského zálivu - 12 km dlouhého fjordu se sto metrů vysokými, prudce se svažujícími břehy, nebo do historické Rovinje, ..., cena 26 EUR / os.
  • Pula - největší město na Istrijském poloostrově; historie sahající do dob Říma - symbolem města je starý římský amfiteátr Aréna, dodnes sloužící ke kulturním akcím, ..., cena 32 EUR / os.
  • Benátky - výlet rychlým a komfortním katamaránem; nejznámější město severní Itálie; mosty a kanály, úzké uličky, typická náměstí, bazilika San Marco, Dóžecí palác, Canal Grande, most Rialto, ..., cena 70 EUR / os.
  • ostrovy Brioni - výlet motorovou lodí na léta pro veřejnost nepřístupné ostrovy - národní park; soukromá rezidence Josipa Broz Tita / dnes muzeum, byzantská pevnost, gotický kostel sv. Germana, ..., cena 42 EUR / os.
  • Limský záliv - výlet lodí do 12 km dlouhého fjordu se sto metrů vysokými, prudce se svažujícími břehy; záliv proslulý chovem ústřic a slávek, možnost ochutnávky v místní restauraci Limski fjord, ..., cena do 18 EUR / os.

Tipy
Tipy pro správnou volbu: dobře vybavené renovované středisko | vhodné pro rodiny s dětmi | klimatizace

Termíny a ceny zde

© 2008 - 2014 Za sluncem s.r.o. www.zasluncem.cz tel. 222 524 800, 585 515 800 email: info@zasluncem.cz, redesign 2011, | Moderní vestavné spotřebiče pro Vaši kuchyni.